Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U aksidentua mbrëmjen e së dielës në Maliq, 16 vjeçari niset me urgjencë drejt Tiranës

U aksidentua mbrëmjen e së dielës nga një 66-vjecar,por 16 vjecari R.J niset në gjendje të rëndë drejt kryeqytetit.

Burime nga spitali bëjnë të ditur 16 vjeçari është transportuar mbrëmjen e djeshme drejt Tiranës.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në aksin nacional Korcë-Pogradec ne afersi te fshatit Symiz.

16 vjecari ka qenë duke kaluar rrugën teksa është përplasur nga një mjet tip benz i cili drejtohej nga nje 66-vjecar banues ne Korce.

Drejtuesi i mjetit E.S, pasi ka perplasur adoleshentin eshte larguar menjëhere nga vendi i ngjarjes por policia ka bërë të mundur shoqërimin e tij drejt komisariatit vetëm disa minuta më vonë në lagjen nr. 3 të qytetit.

Burime nga policia bëjnë të ditur së kanë qenë shokët e 16 vjecarit, ata që kanë lajmëruar policinë dhe kanë vënë në dijeni për targën e 66 vjeçarit i cili pasi përplasi adoleshentin u largua nga vendi i ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet