Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rudina Hajdari nuk ia hap rrugën në foltore as Gjuzit, Ruçi ironizon: Po negocion ë? S’pati rezultat

Rudina Hajdari është e vendosur të bllokojë foltoren e Kuvendit dhe nuk ia hap vendin as kolegëve të saj në opozitën parlamentare.

Gjuzi ka tentuar të bindë Hajdarin ëpr t’ia liruar foltoren por ka hasur vetëm në ironinë dhe batutat e kryeparlamentarit Gramoz Ruçi.

GRAMOZ RUÇI: z.Gjuzi nga vendi, po negocion kështu ëëë. Shikoni se jeni pa maskë të dy ë. Negocimi s’pati rezultat.

KUJTIM GJUZI: Kam 4 minuta, sa do flas? Faleminderit. Mirëseedhe kryeministër pse i mashtrove shqiptarët për 7 vite? Premtove që do heqësh komisionerët politikë, pse nuk i hoqe. Sepse do të qeverisësh me qeverinë e breg Lanës. Por nuk i ke shanset. Po ikni ore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet