Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Presidentja e Komisionit Evropian rezulton negative në testin e COVID-19

Ursula von der Leyen u vetëkarantinua pasi kishte pasur kontakte me persona pozitiv me COVID-19 të martën e kaluar.

Pritja për të ka marrë fund pasi testi për presidenten e KE ka rezultuar negativ.

Von der Leyen konfirmoi në një postim në Twitter se ky është testi i dytë negativ.

Ajo tha se do ta vazhdojë vetizolimin deri nesër mbrëma, “ashtu siç parashihet me rregulloret në fuqi”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet