Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, Salianji: Si sekt do mbyten në 25 prill

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas ndryshimeve në Kodin Zgjedhor.

Përmes një postimi në Facebook ai shkruan se Rama tradhëtoi Shqipërinë dhe rrugën europiane. Ai shton se moshapja e listave bën që vendimarrja e qytetarëve të jetë e cunguar.

Postimi i Ervin Salianjit
Tradhëtoi qytetarët, tradhëtoi dhe braktisi bashkëpunëtoret dhe mbështetësit, gënjeu ndërkombëtarët, tradhëtoi dhe tradhëtarët, sot po tradhëtoi Shqipërinë dhe rrugën europiane të saj.

Listat nuk i hapi dhe vendimmarrja e qytetarëve do të jetë e cunguar. Më të kurruptuarit do të mbrohen me ligj nga ndëshkimi personal, si sekt do mbyten bashkë me marifetet #25Prill

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet