Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ Debat jashtë Kuvendit, Valteri tenton të godasë Gjiknurin

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor kanë shkaktuar një debat jashtë Kuvendit, pasi Valteri ka bërë fjalë me Gjiknurin.

Damian Gjiknuri ka lënë sallën teksa duket se Halit Valteri i opozitës parlamentare i ka shkuarn nga pas.

Nuk dihet se pse kanë debatuar saktësisht dy deputetët, por u desh ndërhyrja e truprojave për t’i ndarë edhe pse nuk pati konflikt fizik të ashpër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet