Meri paralajmëron këtë shenjë: Dikush kërkon t’ju prishë punë

Soft
Meri paralajmëron këtë shenjë: Dikush kërkon t’ju

Sot duhet të dimë si ta përdorim informacionin në të kundërt do shkaktohen dëme.

Informacioni duhet thënë tek njerëzit e duhur në momentin e duhur.

Informacioni në duart e njerëzve të gabuar do bëhet i rrezikshëm në ditën e sotme shprehet Meri.

Dashi – Sot e sigurt qe dikush do ketë një informacion për ju qe mund ta përdori ne lidhje me punën e tuaj duke ju rrezikuar reputacionin ekonominë dhe vete një marrëdhënie erotike.

Demi – Ne dashuri do keni një informacion qe do ju trondisë marrëdhënien. Por ky informacion do jete i gabuar ne kohe dhe kjo do krijoj me shume probleme dhe ndarje ne shoqëri e dashuri.

Binjaket – Një çështje qe ka te beje me karrierën dhe familjen do tronditet ne ditën e sotme. Dikush qe ka një informacion komprometues për ju do ta deklaroj qe t’ju prish ekuilibrat.

Gaforrja – Futja e Afërditës ne Virgjëreshë ju mbron krahët ne mirëkuptim por ju deformon rrugën ne këndvështrim. Kështu qe planet tuaja do deformohen apo prishen nga informacioni i gabuar ne kohe. Kujdes ne ekonomi dhe çështje ligjore.

Luani – Një iniciative e rezervuar ne çështjet ekonomike do tregoj maturi nga ana juaj, por një kurth nga dikush qe do t’ju nxjerri shumat dhe t’ju shkatërroj do ju çoj drejt humbjes ndoshta.

Virgjëresha – I keni mundësitë ne dore qe te kontrolloni ndjenjat dhe marrëdhënien tuaj personale por një ngacmim qe vjen nga një informacion do ju çorientoj komplet ne jetën personale e bashkëpunime.

Peshorja – Kujdes nga një pune e fshehte me përfitime ekonomike pasi dikush e ka marre vesh dhe dëshiron t’ju prish pune. Po ashtu mos bëni një takim te fshehtë erotik pasi do zbuloheni

Akrepi – Do jeni ne krye te listës për te qene ne qendër te vëmendjes dhe joshjeve. Por ne planin erotik një zbulim qe do bëni papritur do ju uli shume psikologjikisht.

Shigjetari – Puna dhe reklama do kenë rëndësi deri e momentin qe një problem familjar apo një gënjeshtër ne familje qe do ju tregojnë do ju uli optimizmin.

Bricjapi – Miqtë sot do ju përdorin për te marre informacionin e duhur dhe pasi ta kenë marre do ikin dhe do ju lëne vetëm. Kjo do te thotë qe po e mbivlerëson veten.

Ujori – Një pune e rëndësishme qe duhet te filloni dhe te gjeni rehatinë tuaj do ju dali komplet nga qejfi kur te kuptoni qe ne çështjet ekonomike ka një padrejtësi apo një person qe e doni do ju shfrytëzojë.

Peshqit – Informacioni nuk ju bene zot, por një person qe duhet te ruani kontrollin e gjerave. Rastësisht do merrni përsipër te çlironi boten nga padrejtësitë, por askush nuk ju ka dhënë rolin e heroit.

 

ME TE LEXUARAT