Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lirohen biznesmeni dhe shoferi që u arrestuan me Fjolla Morinën/ Gjykata nuk ka prova

Gjykata e Kukësit  ka liruar nga qelia biznesmeni Fisnik Sylën dhe shoferi Fitim Muji, të cilët u arrestun me Fjolla Morinën.

Ata më parë  ishin caktuar me masën e sigurisë “arrest me burg”. Gjykata ka vlerësuar se nuk ka prova të mjaftueshme për fajësinë e Sylës dhe Mujit,  pasi në armët e gjetura në makinën e këngëtares nuk janë gjetur shenja gishtërinjsh të dy personave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet