Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Emrat/ Kush janë të përzgjedhurit për kandidatë për deputetë të PD në Sarandë

Ka përfunduar përzgjedhja e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike në Sarandë.

Mësohet se në këtë garë janë 8 emra, të cilët do të kalojnë në një tjetër fazë përzgjedhëse përfundimtare, ndërsa më pas do të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit.

KANDIDATËT E PËRZGJEDHUR
Ilir Nikolla
Skerdilajd Sulozeqi
Klaudia Bajrami
Zana Piro
Irini Naci
Shpetim Ahmeti
Kreshnik Bozho
Jolio Dine
Demokratet e Sarandës, Konispolit dhe Finiqit kanë konfirmuar në masë kandidaturat e Kreshnik Bozhos dhe Jolio Dines.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet