Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet makina në Lazarat, dyshohet për zjarrëvënie të qëllimshme

GJIROKASTËR – Një makinë është djegur në fshatin Lazarat mëngjesin e kësaj të hëne (5 tetor).

Automjeti është në pronësi të qytetarit me iniciale I.B. banues në Lazarat.

Nga informacionet paraprake dyshohet për zjarrëvënie të qëllimshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet