Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘S’ka kapele më të mirë se kjo’, Sali Berisha shfaqet me plis dhe çifteli

Ish-kryeministri Sali Berisha shfaqet ndryshe në një intervistë për një televizion në Kosovë.

Berisha është shfaqur si rrallë herë me plisin (qeleshen) në kokë teksa ka mbajtur edhe çiftelinë.

“S’ka kapele më të mirë se kjo”, thotë ish-kryeministri, por gazetari ka menduar edhe për t’i bërë disa pyetje provokuese.

Në plisin e Berishës është stampuar portreti i komandantit të UÇK-së, heroit Agim Ramadani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet