Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rajmonda Bulku infektohet me COVID-19, aktorja shtrohet në spital

Aktorja e njohur e skenës, Rajmonda Bulku mësohet se është infektuar me Covid-19. 62-vjeçarja është shtruar në spital, por gjendja e saj paraqitet e qëndrueshme.

Bulku është ndër aktoret më të njohura të kinematografisë shqiptare.

Ajo mbahet mend jo vetëm si aktore, por gjithashtu dhe si pjesë e politikës dhe lëvizjes studentore të dhjetorit ’90.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet