Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Mirëmëngjes nga pylli me gështenja”, Presidenti Meta e nis këtë të dielë ndryshe

Presidenti Ilir Meta ka nisur këtë diel ndryshe. Tashmë që ditët e ngrohta kanë përfunduar, Presidenti Meta ka zgjedhur të ecë në ajër të pastër.

Ka qenë vetë Meta ai që ka publikuar videon e tij në Facebook në mesin e pyllit me gështenja.

“Mirëmëngjes nga pylli me Gështenja!Po piqen!”, shkruan Meta.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet