Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kledi Bahiti publikon foton e parë me djalin në krahë

Vetëm pak ditë më parë  kompozitori Kledi Bahiti dhe partnerja e tij, Pejana Elezi u bënë prindër.

Dyshja e njohur mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vogëlush që e pagëzuan me emrin Gred.

Lajmin më të bukur të jetës Kledi vendosi ta ndante vetë me fansat e tij përmes një postimi shumë të ëmbël në rrjete sociale.

Kompozitori postoi foton e parë me djalin në krahë, ndërsa falenderoj edhe ata të cilët e uruan.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet