Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kërkojnë takime me familjarët, të paraburgosurit e burgut të Shënkollit në grevë urie

Pas burgut të Peqinit, të paraburgosurit në burgun e Shënkollit në Lezhë kanë hyrë në grevë urie.
Tashmë prej 3 ditësh ata refuzojnë ushqimin.

Ata kërkojnë që të lejohen takimet me avokatët dhe familjarë si dhe të mos zvarriten më shumë gjykimet.

Takimet me familjarët janë shtyrë për shkak të koronavirusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet