Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Altin Basha largohet nga ‘Portokalli’, kush do të jetë drejtues i spektaklit

Spektakli i humorit “Portokalli” vjen këtë sezon me disa risi, duke nisur nga ndryshimi i regjisorit, kastit të aktorëve e deri te moderatorët.

Pas shumë spekulimeve është konfirmuar lajmi i largimit të regjisorit Altin Basha. Top Channel ka bërë me dije se pjesë e produksionit tanimë do të jetë regjisori Indrit Çobani.

Jo vetëm kaq, “Portokalli” këtë sezon vjen me një sërë risish e teknika inovative.

“Këtë sezon do të ketë shumë ndryshime. E para që nga mënyra e re, dinamike si do të përcillet ky emision në televizor për publikun e gjerë.

Do të ketë gjithë personazhet e dashur, nga java në javë do të shtojmë dozën e personazheve të rinj dhe do të kemi teknika inovative për herë të parë në ‘Portokalli’, të cilat do të keni mundësi t’i shihni në javët në vazhdim”, -është shprehur Florjan Binaj.

“Ne gjithmonë kemi pasur risi. Edhe këtë sezon do të kemi risi. Madje kemi një ndryshim në platformën e përgjithshme regjisoriale. Kemi prurje të reja aktorësh”, -ka thënë Rezart Veleshnja.

Portokalli do nisë transmetim këtë të diel në orën 21:00, nën moderimin e Eneda Tarifës dhe Salsano Rrapit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet