Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr në një lokal në Elbasan, dyshohet për disa të plagosur

Një sherr ka ndodhur gjatë orëve të natës në Elbasan në një lokal në zonën e bulevardit. Në sherr janë përfshirë disa persona, të cilët kanë goditur njëri-tjetrin me shishe, gota apo objekte të tjera që u gjendën në tavolinën ku ishin ulur.

Sipas burimeve ka disa të plagosur, por ende nuk ka një informacion nga ana e policisë. Në lokalin ku ndodhi sherri, ka pasur një shpërthim eksplozivi më herët.

Policia dhe grupi hetimor pas hetimeve në vendin e ngjarjes dhe po punojë për zbardhjen e plotë të motive të sherrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet