Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasen dy makina në Kurbin, plagoset i moshuari, niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident sapo ka ndodhur rrugën e Patokut në Kurbin.

Dy makina janë përplasur me njera tjetrën, si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Report Tv mëson se i plagosur ka mbetur një i moshuar, i cili është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës.

Nuk dihet gjendja e tij shëndetësore, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet