Elisa Spiropali: Unë nuk hyj fare në qendrat tregtare, hyn bashkëshorti dhe ma bën me shenjë

Showbiz
Elisa Spiropali: Unë nuk hyj fare në qendrat tregtare, hyn

Ministrja Elisa Spiropali eshte permendur nga media shpesh ne lidhje me makinat apo veshjet e shtrenja qe perdor.

Se fundi Elisa Spiropali ishte e ftuara e Luana Vjollcës këtë puntatë të dytë të “Shiko Kush LUAN”. Sfidës “Ndaje ose pije” nuk mundi t’i shpëtonte as Elisa.

Elisa iu përgjigj pyetjes së sikletshme, por nuk na dha një shifër të çmimit.

“Unë nuk blej kurrë çanta, madje unë nuk hy fare në dyqane. Kam një fobi nga qendrat tregtare, unë rri jashtë dhe kur dalim me bashkëshortin ai futet brenda dhe ma bën me shenjë”, u përgjigj Spiropali edhe pse nuk na tregoi shifër pavarësisht se skuadra kundërshtare insistuan ta dinin shifrën.

ME TE LEXUARAT