Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ibrahimoviç “sfidon” koronavirusin: Kjo kafshë nuk zbutet

Zlatan Ibrahimoviç ka qenë mungesa e madhe e Milanit këto kohë. Kjo për shkak se sulmuesi shtatlartë është infektuar nga koronavirusi.

Suedezi është i izoluar në shtëpi, siç e kërkon edhe protokolli. Por edhe pse i izoluar Ibra nuk e ka ndalur stërvitjen.

Suedezi ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shikohet teksa sëtrvitet me mbishkrimin: “Kjo kafshë nuk zbutet”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet