Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID-19 në shkollat e Elbasanit dhe Cërrikut, konfirmohen pozitivë dy mësues

Rifillimi i procesit mësimor u shoqërua me një shtrirje të COVID-19 në institucionet arsimore.

Gjatë ditës së sotme janë konfirmuar pozitiv një mësues në qytetin e Elbasanit dhe një tjetër në qytetin e Cërrikut.

Kujtojmë se gjatë 24-orëve të fundit në vendin tonë ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit 1 person si dhe kanë rezultuar pozitiv 159 persona nga 1080 testime të kryera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet