Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Qafë Thanë/ “X5”-a merr flakë në ecje, shpëton shoferi

Një mjet ka marrë flakë në ecje në aksin nacional Pogradec-Tirane në afërsi të Qafë Thanës. Mësohet se mjeti “BMW X5”, ka pësuar defekt teknik e për pasojë ka marrë flakë në ecje.

 

 

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka mundur të dalë në kohë nga mjeti ndërsa ky i fundit është djegur në masën 70%.

 

Raportohet se zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve por pamjet tregojnë së dëmet materiale janë të shumta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet