Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Operacion antidrogë në Tiranë, pranga një 32-vjeçari, u kap me 4 kg kanabis në banesë

TIRANA
Një 32-vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi është kapur me 4 kg në banesë.

Policia kishte informacione se Desaret Demaj merrej me aktivitet të paligjshëm dhe gjatë kontrollit të banesës iu gjet lënda narkotike e fshehur.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet