Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Martohet reperi shqiptar, publikohen pamje nga ceremonia në Belgjikë

Reperi shqiptar, S4MM, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me partneren e tij të quajtur Filis, në një ceremoni në Belgjikë.

Një faqe në ‘Instagram’ ka publikuar video nga martesa e tyre ku ata shfaqen të kapur për dore, teksa pas ceremonisë të gjithë kanë brohoritur.

 

View this post on Instagram

 

@samirs4m @filisism 🥂🌹❤ #s4mm #hipphopp_shqip

A post shared by HIP HOP OFFICIAL (@hipphopp_shqip) on Oct 1, 2020 at 7:31am PDT

Edhe vetë reperi ka publikuar një foto pas ceremonisë, ku duket krah partneres së tij. Kujtojmë se në gusht të vitit të kaluar, në rrjet qarkulluan foto teksa reperi po fejohej me vajzën bukuroshe.

Prej atij momenti, S4MM duket se ka kaluar momente mjat speciale në jetën private dhe sot ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet