Aksident i rëndë në Vlorë, përmbyset zetori, ndërron jetë 60-vjeçari

Aktualitet
Aksident i rëndë në Vlorë, përmbyset zetori,

Një aksident i rende me vdekje ka ndodhur në Vlorë.

Rreth orës 18:25, në hyrje të fshatit Trevllazër, një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur dhe si pasojë drejtuesi shtetasi M.K., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Skrofotinë, Vlorë, ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT