Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Votimi për kandiatët e PD, Paloka: Dyndje demokratësh në votim, po vjen dita e ndëshkimit të Rilindjes

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka postuar në rrjet disa foto nga votimet për zgjedhjen e kandidatëve të PD-së për zgjedhjet e 25 prillit.

Sipas Palokës, në votime ka pasur dyndje kandidatësh, ndërsa shton se tani pritet vetëm dita e “ndëshkimit” të Rilindjes.

STATUSI I PLOTE I PALOKES:

Shkoder, Malesi e Madhe , Vau i Dejes…Ashtu sic pritej, dyndje e demokrateve . Pritet vetem “ dita e ndeshkimit” per “rilindjen” , 25 prilli !
Rama ben mire ti lere te shfryn me vote se ndryshe nuk do kete kohe te pendohet…!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2519411475023490&set=pcb.2519411785023459&__cft__[0]=AZX9tnhBcH76CmDjzT4_HKRO6xwyZfvq3Hdzdd5VLrnCUkmVbfibebSpCI8QEmqczD_rZLIq5l1FhRwSosL35f748gsntrKwRjT6k6d02KFbC6-VjBwvcZs7c4mJM-Kcbek&__tn__=*bH-R

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet