Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rritet sërish numri, ja sa qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm Covid-19 në 24 orët e fundit

TIRANË
Është rritur sërish numri i qytetarëve që kanë fituar betejën me koronavirusin në vendin tonë.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 115 qytetarë.

“Gjatë 24 orëve të fundit, 115 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm! 🤜#COVID19🤛”, thekson Manastirliu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet