Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kapen në momente intime në makinë

Rezarta Shkurta është një këngëtare dhe biznesmene shumë e suksesshme. Ajo përflitet shpesh nëpër media për jetën e saj private dhe marrëdhënien që ka me bashkëshortin Ermal Hoxha.


Rezarta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto me Ermalin, i cili shihet duke e puthur në qafë, ndërkohë që ajo bën selfie.

“Por fillimisht më lër të bëjë një selfie”, shkruan Rezarta krahas fotos ku të dy shihen në momente intime.

 

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet