Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Mos bëni si cuba”, Murrizi i revoltuar me PS: Vetë e votuat 5 qershorin si dele

Debatet shoqeruan mbledhjen e Komisionit te Ligjeve diten e sotme pas mbledhjes për të diskutuar nen për nen draftet e propozuara për listat e hapura.

Deputeti Myslim Murrizi është shprehur shumë i revoltuar ditën e sotme gjatë seancës së Komisionit të Ligjeve, ku u është drejtuar pjesëtarëve të tjerë që të mos bëjnë të fortin sepse vetë e votuan Marrëveshjen e 5 qershorit, ndryshe nga ai.

“Nuk e di pse i shmangeni impelementimit. Damiani të urdhërohet prapë që të marri draftin e këshillit e ta fusi të premten, se Damiani është kthyer me transmetues që me 14 janar,. Do t’i lash ca zullume. E kanë urdhëruar, ai do të fusi këtu një letër.

Unë nuk votoj jashtë parlamenti nuk e kam votuar 5 qershorin. Mos bëni si cuba, se vetë votuat si dele. Bëni çfarë të keni qejf në këshillin politik, nuk do të votoj jashtë kushtetute”, tha Murrizi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet