Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fotoja që ngjall dyshime, Adelina Tahiri sërish shtatzanë? Partneri me dorën të barku

Këngëtarja, Adelina Tahiri mund të jetë sërish shtatzënë. E themi këtë sepse përmes një fotoje të postuar në instastory duket barku i rrumbullakosur dhe partneri i saj, Serjozha Markov, që teksa e puth e ka prekur në bark.

Edhe pse spekulimet kanë filluar, Adelina ende nuk ka dhënë ndonjë koment sa i përket kësaj çështje.

Adelina Tahiri është përfolur për martesën e saj me biznesmenin maqedon Serjozha Markov, me të cilin tashmë ka një fëmijë, Jon Markov.

Kujtojme se projekti i saj i fundit muzikor quhet “ Hile Hile”, me muzikë nga Irkenc Hyka dhe tekst të shkruar nga Petro Xhori.

 

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet