Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Djalli pushton gruan në avion”

Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në një avion që udhëtonte për në Michigan.

Një pasagjer është filmuar duke thirrur teksa hip mbi sedilje gati gati pa vetedije.

Avioni ishte gjysme bosh për shkak të masave anti-Covid, ndërsa gruaja dëgjohet teksa mallkon dhe përplaset me levizje te crregullta.

Daily Mail shkruan se pasagjerja nuk ishte e shoqëruar nga njeri ndërsa për ta qetësuar u afruan tre burra.

Ata fillimisht u duk se ia arritën qëllimit, por më pas ajo nisi sërish.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet