Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deklaroi se ishte gay, aktorja e njohur flet për herë të parë për Gabriel Garkon

Aktorja e famshme italiane, Manuela Arcuri që ka luajtur krah Gabriel Garkos ka reaguar pas rrëfimit të tij se ishte gay.

Në një intervistë ajo ka kritikuar ata që kanë folur kundër producentit të GF Alberto Tarallo, ku u dha edhe deklarata. Ajo e ka konsideruar çmenduri ddeklaratën e tij.

“Unë po qëndroja në heshtje sepse doja të kuptoja se sa larg mund të shkonte kjo çmenduri. Nuk kam dëgjuar kaq shumë të pavërteta për jetën time si këto të këtyre ditëve.

Të jesh mirënjohës është një detyrë. Është çështje respekti; kur një person të jep aq shumë, nuk mund t’i kthesh shpinën”, tha Manuela.

Arcuri sqaroi se asaj nuk i është kërkuar asnjëherë që të gënjejë për moshën ose të shtiret duke krijuar marrëdhënie false me aktorë të ndryshëm dhe ndër të tjera konfirmoi lidhjen e shkurtër me Gabriel Garko-n.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet