Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Tiranë, kamioni përplas makinën

Një aksident është regjistruar ditën e sotme pranë kryqëzimit, te “Pallati me Shigjeta”.

Një kamion është përplasur me një makinë. Kamioni duket se nuk ka mundur të frenojë dhe për pasojë e ka marrë makinën para për rreth 10 metra.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa fatmirësisht nuk raportohen për persona të lënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet