Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Abuzoi seksualisht me vajzën e gruas, Gjykata e Durrësit merr vendimin për 39-vjeçarin

Gjykata e Durrësit ka vendosur arrest me burg për 39-vjecarin që akuzohet për abuzim seksual ndaj vajzës 14-vjece, e cila erdhi në jetë nga martesa e parë e të ëmës.

Ky vendim erdhi pasi Gjykata mori parasysh edhe ekspertizën mjeko-ligjore.

39-vjecari u denoncua para tre ditësh nga vetë nëna e vajzës. Mbetet ende e paqartë se si ka ndodhur ngjarja e rëndë, e cila i shtohet atyre të raportuara në media në muajt e fundit, e ku ende nuk ka një plan të mirëfilltë sesi mund tiu vihet në ndihmë këtyre fëmijëve, që janë viktima të abuzimeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet