Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tre raste të reja me koronavirus në Gjirokastër, infektohet një nxënës

Këtë të hënë (28 shtator) në Gjirokastër u raportuan tre raste të reja me koronavirus.

Një prej tyre është një nxënës në shkollën “Koto Hoxhi” në Gjirokastër.

Ndërkohë një tjetër rast është një punonjëse tek fasoneria që u mbyll.

Gjithashtu dhe një efektiv policie i Gjirokastrës rezultoi pozitiv.

Ditën e djeshme (27 shtator) ka pasur një bilanc pozitiv të koronavirusit ku ka pasur më shumë të shëruar se të infektuar.

137 persona fituan betejën ndërkohë që 106 raste të reja u raportuan me covid.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet