Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Moti i keq në Greqi, mbytet anija e peshkimit në kufi me Turqinë, 3 të zhdukur

Një anije peshkimi është mbytur në ishullin kufitar të Greqisë me Turqinë, Lesvos teksa raportohet për 3 të zhdukur.

Anija dyshohet se është mbytur prej motit të keq, shiut të dendur, erës së fortë por edhe breshërit.

Ajo po udhëtonte në ujërat e Mytiline, kryeqendrën e ishullit Lesvos por që ndodhet pak kilometra larg Turqisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet