Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Miratohen në parim ndryshimet kushtetuese, nisma e PS dhe Murrizit do bashkohet për t’u shqyrtuar

Pas shumë debateve mes përfaqësuesve të partive, në Komisionin e Ligjeve të mbajtur ditën e sotme është arritur një dakordësi në lidhje me nismat e paraqitura nga deputeti Myslim Murrizi dhe përfaqësuesi i mazhorancës, Damian Gjiknuri.

Nismat e propozuara nga Grupi Demokrat dhe PS do të bashkohen në një të vetme dhe do diskutohen nesër. Gjithashtu janë miratuar në parim propozimet për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, ku nesër do të diskutohen nen për nen në mënyrë të detajuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet