Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Alarm te Real Madridi, lëndohet Toni Kroos

Futbollisti Toni Kroos ka pësuar një lëndim të muskulit në fitoren 3:2 kundër Real Betisit të shtunën.

Reprezentuesi gjerman u zëvendësua në fund të pjesës së parë nga kroati Luka Modriq.

Pas testeve të zhvilluara sot, Real Madridi ka konfirmuar se Kross ka pësuar një goditje dhe ai do të mungojë për një kohë të pacaktuar.

Skuadra e Zinedine Zidane kthehet në aksion të mërkurën ku do të ballafaqohet me Real Valladolid.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet