Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndarja nga e dashura, Fero heq dorë nga muzika

Pas ndarjes nga e dashura e tij këngëtari Fero ka surprizuar fansat me vendimin e tij më të fundit. Në një intervistë, ai është shprehur se ka hequr dorë nga muzikë ndërsa më herët kishte mbyllur edhe rrjetet sociale.

Nuk dihet nëse reperi është larguar nga muzika përgjithmonë apo përkohësisht dhe as nuk dha arsyet pse e ka marrë këtë vendim.

“Jam larguar nga rrjetet sepse kam hequr dorë nga muzika”, mësohet të jetë shprehur ai për Insajderin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet