Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasen tri makina, aksident i frikshëm në Pogradec

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Pogradec-Lin pranë fshatit Udënisht.

Sipas njoftimeve te deritanishme bëhet me dije se në aksident janë përfshirë 3 makina dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet