Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FNSH rrethon banesën në Elbasan, dështon arrestimi i Talo Celës

Nje operacion i policise per arrestimin e Talo Çelës, i kërkuar për grabitjen e Rinasit, ka deshtuar. FNSH ka “zbarkuar” në fshatin Karakullak të njësisë administrative Bradashesh diten e sotme, ku edhe ka rrethuar banesën e Talo Çelës.

Policia ka bërë kontroll por nuk ka mundur ta arrestojë te kerkuarin i cili në 10 muaj, u ka shpetuar se paku 5 operacione të organizuara për arrestimin e tij.

Talo Çela është shpallur në kërkim me akuzen se bashkepunoi ne grabitjen e Rinasit duke modifikuar furgonin që hyri ne aeroport.

Talo Cela sipas policise, dyshohet se ka kryer edhe vrasjen e dyfishtë të vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia në qytetin e Durrësit.

Pak dite me pare ne zonen e Elbasanit persona te pa identifikuar vrane Bujar Celen, vellain e Talo Çeles.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet