Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Det i trazuar dhe dallgë, 2 tragete në portin e Durrësit nisen me 10 orë vonesë

Moti i keq ka shkaktuar probleme dhe vonesa edhe me nisjen dhe mbërritjen e trageteve në portin e Durrësit.

Konkretisht dy tragete janë nisur nga Durrësi drejt Barit me 10 orë vonesë, ndërsa kanë mbërritur në portin e Durrësit edhe dy tragetet që janë nisur gjatë mbrëmjes së djeshme nga Bari.

Për shkak të detit të trazuar, dallgëve dhe erërave të forta, anijet e tonazhit të vogël dhe peshkarexhat janë bllokuar dhe nuk mund të lëvizin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet