Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID-19 nuk kursen Vipat, infektohet Stresi: Ruani veten

Reperi njohur Stresi ka rezultuar pozitv me Covid-19.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur në një postim që në rrjetet sociale ku ka njoftuar se pasi është informuar se është prekur nga smëundja vdekjeprurëse ka vendosur që tëtë izolohet.

Kengetari u ka bërë thirrje të gjithëve që të ruhen nga ai pasi mund të infektohen.“U konfirmova pozitiv! Ruani veten, unë po iki menjëherë të vetëizolohem”- shkruan reperi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet