Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arratisje filmash nga salla e gjyqit, polici fluturon mbi shkallë por…i dënuari ikën

Një person i dënuar për trafik droge ka arritur të largohet në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit.

Në mënyrë spektakolare ka qenë dhe moment që një efektiv i policisë në tentativë për tandaluar në shkallë është hedhur nga bordura e shkallës.

I dënuari i shkathët arriti të zbresë në mënyrë spektakolare shkallët me këmbë, ndërsa polici rrëzohet dhe mbërrin në fund të shkallëve i plagosur.

Ndërkohë, policia ka shpallur në kerkim personin e arratisur.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet