Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Akuzohet korrupsion, pezullohet nga detyra drejtori i burgut në Berat

Gjykata e Beratit ka pezulluar nga detyra drejtorin e burgut, Hiqmet Këlliçi.

Ai akuzohet për korrupsion pasi në këmbim i ka dhënë leje një të burgosuri.

Gjykata ka dhënë masën për Këllliçin për pezullimin nga detyra deri në përfundimin e hetimeve.

Ai është larguar nga ambientet e burgut të Beratit pasditen e së enjtes (24 shtator).

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet