Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Zogu i Tiranës” bëhet “i gjallë” pas shumë kohësh

Në maj prezantuesi i shumë komentuar, Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës”, u lirua nga Bu rgu 313, ku qëndroi për gati 5 muaj.

Ai u arrestua pas përgjimeve telefonike, mesazheve dhe vëzhgimeve në terren për ‘shfr ytëzim pros titucioni’ dhe ‘pros titucion’.

Ndërsa vuan ende dë nimin në kushtet e shtëpisë Hermes bëhet i gjallë në rrjetet sociale. Ai ka postuar foton e parë pas kaq shumë kohësh.

Hermes shfaqet me një pamje ndryshe, me mjekër dhe i transformuar nga “arr esti në shtëpi”, pasi nuk ka mundur të shkojë tek berberi.

“Ne ‘arrest shtepie’, jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”, shkruan Hermesi krah fotos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet