Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reshje të dendura dhe erë e fortë, 20 fshatra të Lezhës ngelin pa drita

Moti i keq ka perfshire disa zona te Shqiperise. 20 fshatra në Lezhë prej disa orësh janë pa energji elektrike.

Moti u përkeqësua gjatë pasdites së kësaj të premteje dhe nisën reshje të dendura shira e erëra të forta.

Kjo u bë shkak për ndërprerjen e energjisë elektrike. Nga ana e OSHEE nuk ka asnjë njoftim se përsa kohë fshatrat do të qëndrojnë pa drita.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet