Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pezullohet lundrimi detar në Vlorë, shkak moti i keq

Lundrimi detar në Vlorë është pezulluar për shkak të motit të keq. Tragetet e linjës Vlorë-Brindisi nuk do kryejnë itenerarin e zakonshëm, për shkak të motit të keq të shoqëruar me erë të fortë.

Lundrimi detar është pezulluar edhe për mjetet e peshkimit dhe mjetet e vogla lundruese. Forca e detit në gjirin e Vlorës shkon 5-6 ballë ndërsa në det të hapur shkon deri në 7 ballë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet