Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Greqi, gjendet i vdekur shqiptari i zhdukur prej 17 muajsh

Autorietet ne Greqi njoftuan gjetjen e trupit te 36-vjeçarit shqiptar Laert Beqajt, i cili ishte zhdukur 17 muaj me pare ne 9 Prill 2019.

Trupi i shqiptarit është gjetur tri ditë më parë në një zonë shkëmbore Andro nderkohe qe policia kishte ngritur disa pista ne lidhje me ngjarjen.

Një ditë pas zhdukjes së emigantit shqiptar një dëshmitar, i cili ishte në bordin e një anijeje rrugës nga Rafina për në Mykonos, tha se viktima kishte rënë në det.

Laerti punonte per te mbajtur familjen nderkohe qe zhdukja e tij u trajtua ne emisioni “Dritë në tunel”, edhe pse kerkimet nuk dhane rzultat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet