Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet pa shenja jete në banesë gruaja në Pogradec, bashkë me të dhe një fëmijë, por në gjendje të mirë shëndetësore

Një grua është gjetur e vdekur në banesë në Pogradec.

Burime bëjnë me dije se vdekja e saj mund të ketë qenë natyrale.

Ndërkohë zbulohet se me gruan ka qenë dhe një fëmijë me aftësi të kufizuara që u gjet në banesë gjithashtu, por është në gjendje të mirë shëndetësore.

Gruaja është gjetur pa shenja jete në lagjen Nr.3 të Pogradecit.

Po ashtu mësohet se 1 muaj më parë gruas i kishte vdekur edhe bashkëshorti.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet