Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ushtroi dhunë ndaj 2-vjeçarit në çerdhen ku punonte, procedohet penalisht 61-vjeçari në Durrës

DURRËS
Një rast dhune ka ndodhur në një çerdhe private në Durrës. Burime zyrtare nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrës bënë me dije se është proceduar penalisht shtetasi G. D., 61 vjeç, banues në Durrës.

61-vjeçari dyshohet se në ambientet e çerdhes private për fëmijë ku ai punon, ka ushtruar dhunë ndaj një fëmije të mitur 2 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet